ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ପୁଣି ହେବ ଧମାକାଦାର୍

ତାଲିମ ଫିଲ୍ମରୁ ରିମେକ୍ ହେବ ଅଜୟଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ

ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଇଥୀଙ୍କ ରିମେକରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।
“ହଁ, ମୁଁ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାଇଥୀଙ୍କ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ କରୁଛି। ଫେବୃଆରୀ ୧୨, ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଫିଲ୍ମ ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି।
ଲୋକେଶ କାନାଗରାଜଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ତାମିଲ ମୂଳ, ଯେଉଁଥିରେ କାର୍ତ୍ତି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସମାଲୋଚକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସକରାତ୍ମକ ସମୀକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ କାମ କରିଥିଲେ ।
ଚେନ୍ନାଇର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କମ୍ପାନୀ ଡ୍ରିମ୍ ୱାରିଅର୍ ପିକ୍ଚର୍ସ ସହିତ ରିଲାଏନ୍ସ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାଇ ଏସ ଆର୍ ପ୍ରକାଶବାବୁ ଏବଂ ଏସ୍ ଆର୍ ପ୍ରଭୁ ।
ପ୍ରଭାସ କହିଥିଲେ ଯେ କାଇଥୀ ଏକ ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁଥିରେ ନା ହିରୋଇନ୍, ନା ଗୀତ ଏବଂ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଆକ୍ସନ୍ ରହିଛି।

“ଦିୱାଲୀ ପର୍ବ ଦିବସରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା କାଇଥୀ ଦକ୍ଷିଣରେ ପରିବାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଭାବରେ ବାହାରିଥିଲେ। ବଲିଉଡର ରିମେକ୍ ପାଇଁ ରିଲାଏନ୍ସ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଆନନ୍ଦିତ। ଏହି ଉଚ୍ଚ-ଅଷ୍ଟମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବ ଦର୍ଶକ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡିଆ ବୋଲି ପ୍ରଭାସ କହିଛନ୍ତି।

Post Your View

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close