ଜୁନ୍ ୧୪ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଲେ ଅଙ୍କିତା

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ । ଅଙ୍କିତା ଅନେକ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଠାରୁ କିଛି ସମୟ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଟେକ୍ସଟ୍ ଇମେଜ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖା ଅଛି, ‘ଏହା ବିଦାୟ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବି।’ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସହିତ, ଅଙ୍କିତା କ୍ୟାପସନରେ ବାଏ ବାଏ ଇମୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି । ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ।, ଜୁନ୍ ୧୪ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରୁ ବ୍ରେକ୍ ନେଲେ ଅଙ୍କିତାସୋସିଆଲ ମିଡିଆଠାରୁ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଦୂରତାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ। ଏଥି ସହିତ, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଥିବା କାରଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆଠାରୁ କାହିଁକି ଦୂରଇ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିର କାରଣ ପଚାରିଛନ୍ତି।ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏହାକୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଯୋଡିଛନ୍ତି। ଗତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ୧୪ ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଜଗତକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁକୁ ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଶେଷ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଜୁନରେ ହୋଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ଶେଷ ଇନଷ୍ଟା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

Post Your View

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button