ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ କିସିଙ୍ଗ ବୟ

କିଛି କାରଣକୁ ନେଇ ଇମ୍ରାନ୍‌ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଅଶୁଭ କହିଥାନ୍ତି ..

ସୟଦ ଇମ୍ରାନ ଅନୱାର ହାସମି ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା, ଯିଏ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ୨୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୯୭୯ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ବୋଲ୍ଡ ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା, ହାଶ୍ମି ଏହା ପରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦୃଢ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ହାଶ୍ମିଙ୍କୁ ତିନୋଟି ଫିଲ୍ମଫେୟାର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ତାଙ୍କର ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଚଲଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ।, ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ କିସିଙ୍ଗ ବୟଅଭିନେତା ଇମ୍ରାନ ହାଶମୀ ଆଜି ତାଙ୍କର ୪୨ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ଫୁଟପାତ’ରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀ ୨୦୦୪ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ମର୍ଡର’ ରୁ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଥିଲେ ।  ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରଠାରୁ ଇମ୍ରାନ୍ ହାଶମୀ ବଲିଉଡରେ ‘କିଲର୍ କିସର’ ଏବଂ ‘ସିରିଏଲ୍ କିସର’ ଭାବରେ ଫେମସ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ଇମ୍ରାନ ତାଙ୍କ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର । ଇମ୍ରାନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପରଭିନ୍ ସାହନି ଏବଂ ପୁଅକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ।, ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ କିସିଙ୍ଗ ବୟକିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଅନଲକି ବୋଲି ଭାବନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଇମ୍ରାନ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ, “ପରଭିନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଖେଳ ‘ପୋକର’କୁ ନେଇ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ ଅନଲକି ଭାବିଥାନ୍ତି । ଇମ୍ରାନ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ କେବେବି ପୋକର ଜିତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୋ ପତ୍ନୀ ଏହି ଖେଳରେ ଦ୍ରୁତ । ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପୋକର ଖେଳନ୍ତି, ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ବୁଲିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେ ମୋତେ ଏହି ଖେଳ ମାମଲାରେ ଅନଲକି ଭାବିଥାନ୍ତି ।“, ହାପି ବର୍ଥ ଡେ’ କିସିଙ୍ଗ ବୟ

Emraan Hashmi

ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ କିସିଙ୍ଗ ସେନ୍ସକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ କହିଥିଲେ ,ପରଭିନ୍ ଏବେବି ରାଗିଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୋତେ ଏତେ ଜୋର ରେ ମାରୁନାହାଁନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ସେ ମୋତେ ଏକ ବ୍ୟାଗରେ ମାରୁଥିଲେ , କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ମୋତେ ହାତରେ ମାରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କିସିଙ୍ଗ ସିନ୍ ପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟାଗ୍ କିଣିକି ଦେଉଥିଲି ।  ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଆଲମାରୀ କେବଳ ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଛି । ଇମ୍ରାନଙ୍କ ବିବାହକୁ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ।

Post Your View

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button